ko?

• www.kivs.lv
  • Juridiskais nosaukums : Kandavas internātvidusskola
Wood4ex, SIA
Wood4ex, SIAKurināmais, Malka, Malka maisos, Malka kastēs, Kamīnmalka, Malkas piegāde, Taras paletes, izgatavošana, Apaļkoku, zāģbaļķu iepirkšana.
PIF PAF, peintbola parks, sporta un atpūtas centrs
PIF PAF, peintbola parks, sporta un atpūtas centrsPeintbola PIF PAF. Piedāvājam sporta spēles un azartiskas aizraušanās apvienojumu – peintbolu. Ietaupiet savu laiku un degvielu:mēs esam tikai 20 km no Rīgas centra.
Pils, viesu nams un kafejnīca
Pils, viesu nams un kafejnīcaGaršīga maltīte par pieņemamām cenām, banketi un viesību galdi, īsta latviešu pirts.
Ķoņu dzirnavas, viesu nams
Ķoņu dzirnavas, viesu namsVieta Latvijā, kur maļ graudus, vērpj vilnu, šuj segas un spilvenus, pildītus ar aitu vilnu. Aktīvās atpūtas pasākumi, kāzas, ekskursijas, nakšņošana viesu namā, pirts un garšīga maltīte.
LSEZ SIA Hidrolats, metālapstrāde
LSEZ SIA Hidrolats, metālapstrādeRūpnīca „Hidrolats" ir specializējusies vienpusēju, divpusēju, kā arī teleskopisko hidraulisko cilindru ražošanā. Mūsu vairāk nekā 60 gadu uzkrātā bagātā pieredze, speciālas iekārtas un tehnika dod iespēju izgatavot augstas kvalitātes un dažāda izmēra hidrauliskos cilindrus.
Ausmas, brīvdienu māja
Ausmas, brīvdienu mājaBrivdienu māja "Ausmas" piedāvā naktsmītnes un telpu svinībām līdz lidz 50 cilvekiem ar iespēju pērties pirtī. Atrodamies stundas braucienā no Rīgas, Talsu novadā. Labi piebbruacamie ceļi no Jūrmalas un Ventspils šosejas. Piedzīvojumu meklētājus gaida „Amazones džungļi”. Dīķi un upe ir izrakti un izveidoti, jo te bija ļoti mitra vieta. Nu ar laivu var braukt kā pa Amazones džungļiem!
Hotel Tigra, viesnīca
Hotel Tigra, viesnīcaViesnīca Tigra Cēsu pievārtē Jūs gaidīs, lai sniegtu atpūtu pēc dienas darbiem un aktivitātēm. Īpašus brīžus var baudīt Atpūtas centrā, kurā ir pirts, baseins un banketu-semināru zāle.
PTC, SIA, iepakojumi
PTC, SIA, iepakojumiPTC SIA 5000 dažāda veida iepakojuma materiālu un palīglīdzekļu, iekārtu; iespēja iepirkt materiālus jebkura daudzumā.
Urakši, lauku māja
Urakši, lauku mājaBrīvdienu māja klusā un skaistā vietā pie Limbažu Lielezera. Telpas ir piemērotas gan svinībām, gan atpūtai lauku klusumā. Pirmajā stāvā ir kamīnzāle, virtuve, ģērbtuve ar dušu, pirts un WC. Otrajā stāvā ir 3 istabiņas ar gultām (7 gultas vietas) un 5 papildus guļvietas uz dīvāna un matračiem.
Izbushka, viesu nams, pirts
Izbushka, viesu nams, pirtsLieliska pirts,kur mūsu viesi var pamatīgi sasildīties, no sirds izpērties, Pēc pirts iespējams noskaloties dušā vai atvēsināties baseinā. Kamīna zāle.